NEW BLOG

hlas priest choir

Христос воскрес!

Дорогі рузі, поціновувачі церковного співу :)

Наша відеошкола стартувала у грудні минулого року. Щотижня ми пропонуємо вашій увазі нові відео уроків. За цей час ми закінчили дві серії: "тропарні наспіви восьми гласів" та "ірмоси Великого Канону Преподобного Андрея Критського".

Усі відео і надалі доступні на ншому каналі. Для зручності вони сформовані у плейлисти із відповідними назвами. Найбільш системно уроки представлені на сайті хору священослужителів "Глас" у розділі "відео уроків".

Тема гласів ще не закінчена. На даний час п. Максим Тимо працює над гармонізацією і набирає ноти для чотириголосного мішаного хору. Ноти ми обов'язково розмістимо на нашому сайті для вільного користування. Також плануємо розповсюдити аудіо та відео матеріали.

Сьогодні у нашій школі ми стартуємо ще один дуже цікавий проект. На нашу думку він має допомогти кожному, хто бажає більше молитися. Це часослов двадцяти чотирьох часів.

Серія цих відео - молитовне озвучення книги  "Часослов двадцяти чотирьох часів" доктора літургійних наук священика Василя Рудейка.

Історію виникнення Часословів 24-х часів пов’язують із монастирями т. зв. «неусипаючих» монахів, засновником яких вважають преп. Олександра Акиміта (†430). Ці літургійні пам’ятки важливі не лише як джерела, без яких немислимо трактувати структуру богослужінь сучасного часослова Церков візантійської традиції, – вони є цінним джерелом духовості східних Церков, з якої може живитись як особиста, так і спільнотна молитва сучасних християн.

Саму книгу можна придбати за цим посиланням на сайті видавництва УКУ.

Аудіо файли в MP3 форматі можна безкоштовно отримати, написавши нам:  http://priestchoir.org/

Дякуємо, що співаєте з нами!!!

 

  • Leave a comment:

  •